Semináře o venkovském cestovním ruchu
20.10.2004 | Agris
Česká centrála cestovního ruchu ve spolupráci Regionální rozvojovou agenturou Střední Čechy a dalšími partnery pořádá vpříštím týdnu dva semináře pro zájemce o podnikání ve venkovské turistice a agroturistice. První akce, určená začínajícím podnikatelům a zájemcům o tento typ podnikání, proběhne 26. 10. vprostorách restaurace U Zámku vHoličkách (okres Praha západ), druhá o den později, 27.10. vzasedací místnosti Obecního úřadu vHorním Bezděkově (okres Kladno) ta je určena zejména těm, kteří již mají svenkovskou turistikou a agroturistikou nějaké zkušenosti.
Začínající podnikatelé (26.10) získají informační minimum pro podnikání ve venkovském cestovním ruchu, údaje o standardech a certifikacích vtéto oblasti, součástí budou také zásady prezentace a formy podpory podnikání ze strany agentury CzechTourism, MZe a Krajského úřadu.
Pokročilejší zájemci (27.10) se mohou navíc podělit o vlastní zkušenosti zpodnikání a vznést konkrétní dotazy zpraxe, dozví se také o podmínkách podpor venkovské turistiky vrámci programů LEADER, OP a dalších možnostech, opět včetně možné prezentace svých podnikatelských aktivit.
Bližší informace podá Jana Pecháčová, CzechTourism, tel 221580416, e-majl: pechacova@czechtourism.cz
Další články v kategorii Podnikání
- Pekárenský gigant Agrofertu hlásí horší výsledky. Firma musí změnit strategii (21.07.2026)
- Standardizace versus řemeslo: Kam směřuje moderní pekárna? (19.07.2026)
- Inflace v EU v červnu klesla na 2,9 procenta, v ČR je druhá nejnižší (17.07.2026)
- Výrobce sirupů Kitl z Liberce chce uspět v Německu, vytvořil tam dceřinou firmu (17.07.2026)
- Kariéru ve Vídni vyměnil za život farmáře. Zachránil zdevastovaný statek (17.07.2026)
- Pivovar Radegast v Nošovicích zrekonstruuje linku na stáčení piva do lahví (17.07.2026)
- Výrobce substrátů Agro CS loni zvedl tržby na 2,4 mld. Kč a zisk na 143 mil. Kč (16.07.2026)
- Mattoni rekordně roste a plánuje další expanzi. Východní trhy ale vynechá (16.07.2026)
- Sněmovna schválila v EET i obnovu daňového zvýhodnění tichého vína jako daru (16.07.2026)
- Firmě Agro Jevišovice po předchozím propadu loni rostly tržby i zisk (16.07.2026)

Tweet



