Agris.cz - agrární portál

16.1. 2019 "ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ AKADEMIE v HUMPOLCI zve zájemce o studium na Den otevřených dveří"

11. 1. 2019 | Agris

Vážné zájemce o středoškolské studium zajímavých a také perspektivních zemědělských oborů zve Česká zemědělská akademie v Humpolci ve středu 16. ledna na atraktivní  "Den otevřených dveří".

V této uznávané celostátní střední škole lze (kromě některých učňovských oborů) studovat hlavně přitažlivé zemědělské obory s maturitou: Agropodnikání-ekologické i konvenční zemědělství, Chov koní a jezdectví, Mechanizaci a služby a také Kynologii.

Všechny tyto přitažlivé obory se představí na netradičním "Dnu otevřených dveří" v Humpolci. Jeho program nabídnenejen prohlídku specializovaných učeben, dílen a laboratoří, ale také ukázky řemesel, jízdy na koni nebo kynologického výcviku. Navíc i výsledky unikátních projektů "Postav si svůj traktor" nebo "Postav si svoje auto". Magnetem se stane i nový trenažer osobního automobilu...

Z této lákavé a pestré nabídky na "Dnu otevřených dveří" České zemědělské akademie v Humpolci si mohou ve středu 16.ledna vybírat nejen zájemci o studium na této uznávané střední škole, ale i jejich rodiče, kteří je budou doprovázet.


Zdroj: Agris, 11. 1. 2019

© Copyright AGRIS 2003 - Publikování a šíření obsahu agrárního WWW portálu AGRIS je možné (pokud není uvedeno jinak) pouze za podmínky uvedení zdroje v podobě www.agris.cz a data publikace v AGRISu.

Přímá adresa článku:
[http://www.agris.cz/detail.php?id=174169&iSub=518 Vytištěno dne: 19.06.2019 06:04